На що впливає щільність утеплювача силікон
Щільність силікону, який часто використовується в якості наповнювача для демісезонних і зимових курток і пальто, визначає термічні властивості верхнього одягу і її здатність протистояти низьких температур, створюючи комфорт.
Чому силікон - кращий утеплювач на зиму і осінь
Перш ніж розбирати числові значення щільності і співвідносити їх до температурних показників навколишнього середовища, варто розібратися, чому саме сіліконізорованний утеплювач на сьогоднішній день є кращим рішенням для зимових і демісезонних курток і пальто.
Силікон можна назвати найближчим родичем синтепону, проте від останнього його відрізняє здатність створювати ефект «термоса» і зберігати максимум тепла. Крім того, сіліконізорованний утеплювач добре тримає форму і не деформується навіть після багаторазового прання, що особливо важливо в дитячих комбінезонах і куртках. Завдяки теплозберігаючих і вітрозахисним властивостям куртки та пальто на силіконі навіть в щільності 100 підходять для досить низьких температур, а 300 і зовсім можна використовувати на суворі погодні умови.
На яку погоду підходить щільність 100, 150 і 200 г / м²
У пошуках відповіді на питання, на яку погоду підійде та або інша щільність силіконізірованного утеплювача важливо розуміти, що під терміном «погода» розуміють не тільки температурний режим, але і вологість, інтенсивність вітру.
Щільність силікону 100 підійде на пізню осінь і зиму, коли стовпчик термометра не опускається нижче позначки -10 ° C. Якщо пальто або куртка мають флисовую підкладку, то щільності 100 буде досить навіть на вітряну погоду.
Щільність силіконізірованного утеплювача 150 актуальна в куртках і пальто, які розраховані на холодну осінь і зиму з температурою до -15 ° C. Перевага щільності 150 в тому, що при високих теплозберігаючих властивостях речі залишаються досить тонкими і компактними, що вкрай важливо, якщо мова йде про туристичних і спортивних куртках і комбінезонах. При нетривалому перебуванні на вулиці, наявності щільної підкладки одяг з силіконізовані утеплювачем 150 буде комфортна і при -20 ° C.
На яку погоду підійде щільність 200 г / м²? Справедливо буде сказати, що силікон 200 вважається золотою серединою в пошитті теплих зимових пальто і курток для середніх широт. Якщо зима чи осінь проходять з температурою до - 25 ° C, силіконізірованний утеплювач 200 - це те, що зробить навіть тривале перебування на вулиці комфортним. Якщо мова йде про дитячому одязі, то для такого температурного режиму краще вибрати силікон 250, особливо якщо дитина перебуває в колясці.
Використання силіконізірованного утеплювача 250-300 г / м²
Верхній одяг з силіконом щільністю 250-300 підходить на погоду, яка властива зим Крайньої Півночі, коли температура опускається до позначки -45-50 ° C. Через специфіку використання такі пальто і куртки мають:
- додатковий шар теплої підкладки;
- подовжений силует;
- високі коміри.
Ще один напрямок, де використовується силікон щільність 250-300 - пошиття одягу для альпіністів, коли важливі не тільки теплоізоляційні якості, а й кінцевий вага екіпіровки.
З особливою ретельністю варто підбирати щільність утеплювача для дитячого одягу, особливо якщо дитина малорухливий і знаходиться в колясці. Орієнтуйтеся на просте правило, якщо вам комфортно в куртці з утеплювачем 200, то одяг дитини повинна мати наповнювач щільністю 250. Ця рекомендація актуальна на будь-яку погоду взимку або восени.
- ТОВ "НАДІЯ" ПІДТРИМУЄ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ І ДОПОМОГАЄ ТІМ ХТО ПОТРЕБУЄ
- Синтепух є синтетичним аналогом натурального пуху, являє собою нетканий утеплювач, який використовується при пошитті верхнього одягу. Поліефірні волокна синтетичного пуху досить прості в догляді, але прання речей з таким наповнювачем вимагає дотримання ряду правил, які допоможуть зберегти форму, колір і фізичні властивості виробу.