Кошик
29 відгуків
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів
Залишити відгук

Як прати синтепух в домашніх умовах

Як прати синтепух в домашніх умовах

Розберемося, як прати синтепух і біопух в пральній машині, як правильно встановити температурний режим і вибрати відповідний порошок.

 

Вибір температурного режиму для прання синтепуха


Перед тим як прати виріб з наповнювачем з синтетичного пуху, обов'язково загляньте в рекомендації виробника, які розміщуються на ярлику. Вся справа в тому, що вибір температурного режиму пральної машини залежить від фізичних властивостей не тільки синтепуха, а й верхній тканини. Наприклад, мембрану, яка часто використовується в пошитті зимового верхнього одягу і комбінується з синтетичним і біопухом, не можна прати при температурі понад 40 ° С з використанням гранульованих порошків.

Синтетичний пух зберігає всі свої властивості навіть після прання при температурному режимі 90 ° C. Однак такі програми неминуче приведуть до деформації верхньої тканини, тому оптимальним вважається нагрів води до 40-60 ° C.

 

 

Якщо пральна машина не має можливості ручної настройки, вибирайте делікатний низькотемпературний режим, на якому річ з наповнювачем з синтепуха буде дбайливо стиратися і віджиматися.

Залежно від обсягу пуховика, куртки або пальто може знадобитися додаткове полоскання, яке виключить ймовірність появи розлучень на тканині після її висихання. Саме з цієї причини не рекомендується вибирати режим пральної машини «Швидке прання» або «Швидко 30», такі програми мають скорочений час полоскання, що неодмінно позначиться на якості речей.

Процедура прання виробів з синтетичного пуху


Перед тим як прати речі з наповнювачем з синтепуха, обов'язково перевірте внутрішні і зовнішні кишені на предмет наявності в них сторонніх предметів.

  1. Застебніть всі декоративні і функціональні замки, застібки. Це правило допоможе запобігти пошкодження не тільки самої речі, а й барабана пральної машини.
  2. Якщо річ на основі синтетичного пуху має серйозні забруднення, їх необхідно запрати до того моменту, як вона відправиться в пральну машину.
  3. Пуховик, пальто або куртку помістіть в машинку і рівномірно розподіліть. Одяг на синтепуха не рекомендується прати з іншими речами, навіть якщо вони мають ідентичні рекомендації по догляду та підбору температурного режиму.
  4. Якщо річ потребує особливо ретельного прання, покладіть в барабан спеціальні гумові кульки, які зовні схожі на їжаків.
  5. При виборі порошку перевагу варто віддати рідким засобам, що не забиваються в волокна тканини і синтетичного пуху.
  6. Встановіть обраний температурний режим, мінімальну інтенсивність віджимання і запустіть програму.

 

 

Сушити одяг з наповнювачем з синтепуха рекомендується горизонтально в розправленому вигляді. Якщо зробити це неможливо і єдиний варіант - вертикальна сушка на плічках, кілька разів міняйте положення верхньої та нижньої частини, щоб синтетичний пух не збивається.

 

Все, що потрібно знати про прання біопуха

 

 

Біопух - синтетичний матеріал, що отримується з відновлюваної рослинної сировини. Прання біопуха в пральній машині в порівнянні з синтепухом має більше обмежень, наприклад, максимально допустима температура нагріву води - 40 ° С. Біопух вимогливий і до віджиму, кількість оборотів якого не повинно перевищувати 600 об / хв. Сушити речі можна тільки при кімнатній температурі, якнайдалі від батарей і радіаторів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner