Кошик
29 відгуків
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів
Залишити відгук

Склад спанбонду і чому його називають медична тканину

Склад спанбонду і чому його називають медична тканину

Оптова купівля медичного спанбонду пояснюється невисокою ціною і придатними для сфери фізико-хімічними властивостями. Медична тканину отримала свою назву аналогічно методу виробництва.

 

Властивості нетканих матеріалів для медичного одягу

 

Оптова закупівля медичного спанбонду обумовлена, перш за все, високими функціональними характеристиками нетканого матеріалу. При експлуатації медичних халатів, костюмів, масок і бахіл важлива гідрофільність, мікропористість, хороша повітропроникність, антистатичність, комфортність в шкарпетці і відсутність ворсу на нетканих матеріалі.

Спанбонд використовується в пошитті:

  • одноразового одягу та білизни (медичних костюмів);
  • акушерських комплектів;
  • одноразової хірургічного одягу і білизни (медичних халатів, нарукавників);
  • засобів індивідуального захисту (медичних масок, бахіл).

Широке поширення і затребуваність нетканого матеріалу пояснюється можливістю оптової купівлі медичного спанбонду за низькою ціною.

 

Особливості складу і виробництва медичного спанбонду

 

Сировиною для виробництва медичної тканини є хімічні поліпропіленові волокна. Виготовлена з них тканину для медичного одягу стійка до дії кислот, лугів, мікроорганізмів і володіє невеликим питому вагу.

Тканина для медичного одягу виробляють за однойменною технології - спанбонд. Специфіка методу виробництва дозволяє отриманий нетканий матеріал і одяг, зшита з нього, піддавати стерилізації. Саме тому спанбонд оптом купують для медичних халатів і костюмів.

 

 

Волокноутворюючих полімер для нетканого матеріалу нерідко поєднується з модифікують агентами, які дозволяють медичної тканини знайти розширені функції, наприклад, стати гидрофильной або гідрофобною, підвищити показники антибактеріальної стійкості. До складу спанбонду для виробництва тканини для медичного одягу включаються різні добавки, які покращують фізичні властивості, найчастіше, це антипірени, антистатичні компоненти і УФ-стабілізатори. Ціна такого спанбонду вище.

Тканина для медичного одягу (халатів, костюмів, бахіл) виробляють фільєрним способом, який дозволяє отримувати волокон малого діаметра з тонкого розплавленням полімерної сировини. Розм'якшені нитки при укладанні в полотна склеюються між собою, далі майбутній нетканий матеріал скріплюють гравійованим каландром.

Невисока ціна, що дозволяє купувати медичний спанбонд оптом, обумовлена ​​включенням до складу поліестерових ниток і поєднання волокон PET / PP.

 

Переваги покупки спанбонду для медичного одягу


Оптові закупівлі спанбонду для медичних халатів і костюмів пояснюються ще одну властивість тканини. Поліпропіленові волокна є чужорідним субстратом для потрапляють на них в процесі експлуатації мікроорганізмів, волокна медичної тканини, біологічно інертні і не є середовищем для подальшого розвитку патогенної мікрофлори.

Спанбонд, який використовується в якості тканини для медичного одягу і масок, володіє високими бар'єрними властивостями по відношенню до мікроорганізмів. Крім того, медична тканина не надає дратівливих і алергічних ефектів при контакті зі шкірою і слизовою навіть при тривалому носінні.

 

 

Медична тканину спанбонд не володіє здатністю утворювати токсичні сполуки в повітряному середовищі і стічних водах в присутності інших речовин і факторів при температурі навколишнього середовища, тому медичні халати, костюми і маски, відшиті з нетканого матеріалу, є екологічно безпечними.

 

На основі спанбонду виробляють ряд сучасних багатошарових медичних тканин, які мають низьку бактеріологічної проникністю. Наприклад, що купується оптом за низькою ціною тришаровий матеріал для пошиття медичних масок - СМС, що розшифровується як спанбонд-мелтблаун-спанбонд. Він на 100% складається з пропіленових волокон. СМС, застосовуваний у виробництві медичних масок, володіє дуже високими показниками абсорбційних властивостей. Завдяки цьому повністю виключається ймовірність того, що композитні матеріали пропустять хімічні речовини, жири і рідини з біологічно активним індексом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner