Кошик
29 відгуків
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів
Залишити відгук

Как набить подушку холлофайбером

Как набить подушку холлофайбером

Його покупка обгрунтована фізичними властивостями і довговічністю, що особливо важливо при набиванні декоративних подушок для дивана і сну.

 

Розрахунок кількості холлофайбера для декоративних подушок


Перш ніж переходити до безпосереднього процесу набивання диванних декоративних подушок, визначимо скільки потрібно купити синтетичного наповнювача, щоб виготовлений виріб виконувало свої функції і виправдовувало очікування.

Кількість м'якого наповнювача в кульках для подушок залежить від розміру вироби. В середньому класична декоративна диванна подушка прямокутної форми має розміри 30х30 або 40х40. Особливість таких подушок в тому, що вони повинні добре тримати форму, оскільки наволочка часто має декор, який при недостатній кількості синтетичного наповнювача буде просто не видно, а значить виріб не зможе виконувати свою декоративну функцію.

 

 

Для щільної набивання подушки 40х40 см буде потрібно 400 г силіконового холлофайбера, 30х30 см - 300-350 г. Якщо диванна подушка має нестандартну форму, розрахунок проводиться 100 г наповнювача на кожні 10 см.

Для дитячих декоративних подушок-букв, які здобули небувалу популярність в Україні, буде потрібно 200-350 г при висоті вироби 25 см і 250-300 г - 30 см.

Якщо ви набиваєте подушку силіконовим наповнювачем в кульках вперше, не бійтеся купити занадто багато матеріалу. Декоративні подушки не несуть функціонального навантаження, тому надмірна щільність відіб'ється тільки на ціні, але не на зовнішній вигляд виробу.

 

Скільки потрібно холлофайбера на подушки для сну


В Україні досить популярні не тільки декоративні подушки на основі холлофайбера, синтетичний наповнювач був гідно оцінений і при виготовленні подушок для сну.

Найчастіше подушки виготовляються в двох популярних розмірах: 70х70 см і 50х70 см. Набивання силіконовим холлофайбером може бути мінімальною, щільної або середньої, вибір варіанта залежить від особистих переваг і відбивається лише на кінцевій ціні подушки.

 

 

  • Для м'якої набивки при розмірі 50х70 см буде потрібно від 500 до 600 г наповнювача в кульках для подушки.
  • Якщо вам до душі набивка середньої жорсткості, купуйте близько 800 г холлофайбера.
  • Для щільної набивання потрібно кілограм наповнювача.

Дитячі подушки отшиваются в розмірі 35х55 см, вони не набиваються щільно, досить 250-300 г синтетичного наповнювача.

 

Правила набивання подушок силіконовим наповнювачем


Щоб подушка виглядала гідно і була зручною, важливо не тільки купити відповідний наповнювач в кульках, але і правильно його розмістити. Технологія набивання багато в чому залежить від конфігурації виробу.

Великі подушки для сну рекомендується набирати за 4-5 прийомів, кожен раз розміщуючи всередину максимальна кількість силіконового наповнювача. Основна помилка, якої припускаються майстра в Україні - набивка маленькими порціями. Навіть якщо на перших порах подушка виглядає гідною, то через пару місяців вміст почне комковаться.

 

 

Наповнювач в кульках в подушку набивається з далеких кутів і відразу розподіляється так, як він надалі перебуватиме. Ідея помістити весь куплений синтетичний холлофайбер всередину, а потім його розподіляти - не дуже раціональна з точки зору трудовитрат і часу.

Метод набивання невеликими порціями актуальний для диванних декоративних подушок незвичайної конфігурації, а також дитячих букв-подушечок, які нерідко мають складну форму. Куплений силіконовий наповнювач потрібного обсягу поділяють на рівні частини, якщо це подушка розміром до 40 см, досить буде 6-7 порцій, і укладають з далеких кутів. Кожну нову порцію «распушают», трохи перемішуючи з укладеною раніше. Ця нескладна маніпуляція стане гарантією того, що синтетичний наповнювач в кульках в диванних подушках не зіб'є.

 

Цінність холлофайбера в якості наповнювача


Холлофайбер в Україні абсолютно не випадково вважається найкращим наповнювачем для диванних і великих подушок. Силіконові кульки гіпоалергенні, в них не заводяться пилові кліщі, а це значить, подушки сміливо можуть купувати люди, які страждають алергією, астмою і частими респіраторними захворюваннями.

 

 

Подушки з наповнювачем в кульках - легкі, мають незначну вагу навіть при великих розмірах. І, звичайно ж, не останнім фактором вибору наповнювача є ціна. Холлофайбер - недорогий матеріал, в середньому його ціна в Україні варіюється від 34 грн за кілограм, що робить самостійне виготовлення подушок дуже вигідним.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner