Кошик
29 відгуків
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів
Залишити відгук

Порівняння холлофайбера і аналогів для наповнення одягу: синтепон, натуральний пух

Порівняння холлофайбера і аналогів для наповнення одягу: синтепон, натуральний пух

Для виробництва одягу слід обережно підбирати відповідний матеріал в якості наповнювача. Адже речі на зимовий період повинні відмінно оберігати від холоду, а їх товщина і вага бути при цьому невеликими - від цього залежить зручність і комфорт їх використання. Виробники застосовують для утеплення найрізноманітніші матеріали. Вони все поділяються на кілька основних груп: натуральні і синтетичні. Їх можна купити в Україні за різною ціною, яка залежить від якості утеплювача, умов його виробництва, технологічних і призначених для користувача характеристик. До перших належить натуральний пух, а до останніх - холлофайбер, синтепух, синтепон, тінсулейт, файбертек і ін.

 

Різновиди синтетичних наповнювачів за технологією обробки волокон


Прабатьком синтетичних наповнювачів, які можна купити в Україні за досить різноманітним цінами, вважається синтепон. Це недорогий матеріал з однорідною структурою і непоганими характеристиками, проте недовговічний і схильний до швидкого зносу. Матеріал отримують із поліефірних волокон, з'єднаних між собою під впливом високої температури або клеєм. Його часто плутають з холлофайбером. Що з них краще залежить від призначення наповнювача. Перший можна купити в Україні за низькими цінами, останній більш довговічніші.

Холлофайбер є силіконізірованний синтепон набагато кращої якості. Його волокна розміщуються в різноманітних напрямках, утворюючи навіть спіралі. За рахунок подібної структури він більше утримує тепло, до того ж легше. Дорожчий за ціною його технологічної різновидом холлофайбера, яку можна купити в Україні, є ізософт. Такий наповнювач відрізняється надзвичайною легкістю, оберігає тіло від перегріву і не сковує рухів.

Термофайбер - полотно, що отримується після обробки в термокамері силіконізованих і поліефірних волокон. Він виділяється ще більшими термоизолирующими якостями і тонкістю, тривалий час повноцінно зберігає свої первинні властивості.

Тинсулейт - має мінімальну товщину волокон, добре тримає форму, набагато легше холлофайбера, виділяється гигроскопичностью. Купити в Україні такий наповнювач можна за досить дорогий ціною.

Синтепух, отримують шляхом згортання волокон з синтетики в спіралеподібні нитки, які потім обробляються силіконом. В результаті останні знаходять гладкість, що дозволяє їм не скочуватися навіть при значному експлуатаційному терміні. А сам матеріал пишний і пружну, тривалий час зберігає початкову форму.

Технологія виробництва файбертек полягає в обробці повітряних спіралеподібні волокон силіконом, додатковому армуванні за допомогою спанбонду і механічному Повітряні змії. Представлений матеріал не злежується і відрізняється гіпоалергенність, тривалим експлуатаційним періодом, екологічністю і іншими достоїнствами.

 

Що краще купити в Україні холлофайбер або натуральний пух


Пухової наповнювач складається з пуху і пера птахів. Його якісні і призначені для користувача характеристики безпосередньо залежать від їх процентного співвідношення. Найдорожчим за ціною є склад, де міститься не менше 99% пуху. Вироби з таким матеріалом мають наступні переваги:

легкістю, пружністю і гнучкістю, міцністю і довговічністю;

низьку теплопровідність, надійним захистом від холоду;

відсутністю звалювання і зминання, швидким відновленням форми.

Однак, серед недоліків можна виділити трудомісткість виробничого процесу, ризик виникнення алергічних реакцій і розмноження кліщів або бліх, труднощі з доглядом за виробами.

 

На противагу натуральному пуху в Україні купити можна холлофайбер. Він досить довговічний і невибагливий в догляді. Вироби на його основі тривалий час не втрачають форму. Представлений матеріал екологічний, не пропускає неприємних запахів, вологовідштовхувальний і стійкий до вогню, для нього не характерні токсичні властивості.

А що і кому краще придбати на зиму - особистий вибір кожного, виходячи з переваг, цілей застосування і наявного бюджету!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner