Кошик
31 відгук
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів
Залишити відгук

Виды синтепона по способу соединения волокон, по составу и плотности

Виды синтепона по способу соединения волокон, по составу и плотности

Синтепон відноситься до сучасних утеплювачів, що утворюються з кількох шарів волокон синтетики, крім них можуть додаватися шерсть, бавовна та ін. Він є збірним поняттям, а за своєю суттю об'єднує різні види штучних наповнювачів, які можуть відрізнятися за своїм складом, характеристикам, щільності і якості сировини. Не існує єдиного стандарту, що регламентує його виробництво. Купити за доступними цінами можна як тонкий, так і щільний матеріал.

 

Різновиди синтепону за способом з'єднання волокон


Для з'єднання тонких поліефірних волокон в декількох шарів застосовуються такі технології:

  • термічна;
  • голкопробивна;
  • клейова.

Наповнювач, створений за першим методом, називається евросінтепоном. Скріплення волокон в міцне неткане полотно здійснюється під вплив високої температури. Такий утеплювач відрізняється легкістю, тривалий час зберігає тепло, славиться відсутністю деформації і зносостійкість.

Друга технологія отримання синтепону полягає в механічному поєднанні попередньо переплетених синтетичних волокон за допомогою спеціальних апаратів з загнутими голками, що мають щербини. Якщо купити готовий виріб з таким тонким наповнювачем, то воно не буде продуватися, скочується при носінні і чищенні. Ціна такого матеріалу досить бюджетна.

Третій спосіб, його ще називають емульсійних, полягає в простому склеюванні між собою шарів спеціальним складом на основі латексу (ПВА). Такий синтетичний ватин виділяється великими обсягами і крихкою структурою, при пранні компонент вимивається, а готовий виріб швидко втрачає свою первинну форму. Він виходить ніжним і повітряним, однак недовговічним. Незважаючи на те, що синтепон досить недорогий за ціною утеплювач, проте більш економічно купити можна саме останній варіант.

 

Різновиди наповнювача для виробництва меблів та одягу за складом


Залежно від складу розрізняють наступні варіанти синтепону:

  • шерстепон - виготовляється з додаванням натуральної тонкої овечої вовни, виділяється екологічністю і максимальним збереженням тепла;
  • синтепух - такий наповнювач схожий до цього гусячим пухом, проте повністю складається зі штучного сировини;
  • холлофайбер - виходить термічним способом, має низьку гігроскопічність, схожий на попередню різновид.

Якщо купити за оптимальними цінами будь-який з видів утеплювача, то всі вони мають загальні властивості - відмінна теплопровідність, практичність і довговічність.


Типи по щільності і якості сировини


Утеплювач по своїй щільності розділяється на тонкий (0,8 см), середній (1 см) і щільний (1,5 см), від цього залежить і його вага на 1 м² - відповідно 80, 100 і 150 м Останній вид синтепону в основному застосовується в якості підкладки для м'яких меблів, а перші два актуальні при пошитті теплого одягу, постільної білизни.

Важливим параметром оцінки наповнювача є що використовується при виготовленні сировину. Від цього залежить і кінцеву якість матеріалу. Купити можна вироби з синтепоном з первинної сировини. Такі волокна повністю безпечні для здоров'я людини, забезпечують відмінні експлуатаційні характеристики полотна. Вторинна сировина отримують з вживаної синтетики, пластика і т. Д. В результаті - коричневий або зелений колір матеріалу. Однак повторна обробка може зробити поліефірні волокна токсичними. Використовувати речі з таким утеплювачем не рекомендується, хоча вони за ціною і виходять дешевше.

 

Купити тонкий утеплювач за оптимальними цінами


Залежно від цілей застосування можна купити щільне або тонке полотно, виготовлене різними способами, а тому має свої певні властивості. Тканина, отримана термічним способом, володіє легкістю, зносостійкістю, значною міцністю, зберігає тривалий час первинний зовнішній вигляд.

Матеріал, створений за голкопробивний технології, зносостійкий, непродаваемий, зберігає структуру без звалювання при носінні і догляді за ним. Клеєний варіант, хоч і найбільш дешевий, проте відрізняється більшою об'ємністю і рихлістю, недовговічністю.

Ціна наповнювача буде залежати від його якості та експлуатаційних характеристик.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner