Як прати синтепон в пральній машині
Синтепонові речі напевно є в кожному будинку. Куртки, пальто, а також іграшки, ковдри, подушки та інші предмети побуту з одного боку невибагливі в догляді, але з іншого & mdash; нерідко виникають сумніви, чи можна прати синтепон в пральній машині.
Завжди можна скористатися послугами хімчистки, але це не завжди доступно за вартістю, і не кожен раз доцільно, тим більше коли ми говоримо про речі, які знаходяться у використанні багато років, і представляють все менше цінності з кожним днем. Але і в домашніх умовах можна подбати про крутка, подушках, ковдрах на синтепоні, привівши речі в відмінний стан.
Чи можна прати синтепон в пральній машині
На питання, чи можна прати синтепон в пральній машині — відповідаємо утверждающе, так. Куртки, пальто, парки з синтепоновим утеплювачем, а також подушки, ковдру або іграшки мають досить великим обсягом, і вручну прати їх проблематично.
Знаючи точно, чи можна прати синтепон в пральній машині, варто наслідувати таких рекомендацій:
-
вибрати режим синтетики. Такі програми передбачають нагрів не більше 30-40 & deg; C, що запобіжить деформацію наповнювача;
-
за один цикл небажано прати кілька речей з синтепону, якщо куртка, то вона повинна бути одна в барабані;
-
з іграшок, синтепоновой верхнього одягу по можливості потрібно зняти декоративні елементи;
-
ковдри, подушки та інші предмети не можна замочувати. Так великий ризик, що синтепон зіб'ється, і річ буде зіпсована.
Синтепоновий наповнювач сам по собі не боїться води. З огляду на це, очевидна відповідь на питання, чи можна прати синтепон в пральній машині. Але потрібно вибрати правильне миючий засіб, а саме рідкий засіб або порошок з м'яким складом без відбілюючих компонентів. Дуже добре підходять для даного випадку гелі, які легко виполікуються, не залишаючи слідів і розлучень. Хлор та інші агресивні компоненти можуть погіршити структуру наповнювача, тому до вибору миючих засобів потрібно ставитися уважно.
Перемо в машинці куртку на синтепоні
Перед тим, як прати куртку на синтепоні в пральній машинці, потрібно правильно занурити річ в барабан. Категорично забороняється запихати виріб в машинку аби як, скопом. Потрібно акуратно розправити всі елементи вироби всередині барабана.
Є спеціальні м'ячики для прання об'ємних речей в машинці. Якщо такі аксесуари проблематично придбати, то можна скористатися тенісними м'ячиками. Вироби допоможуть краще очистити синтепон в куртці, пальто і інших видах верхнього одягу, а також розправлять виріб, запобігаючи збивання наповнювача в грудки.
Щоб синтепоновая куртка після прання виглядала охайно і акуратно, можна її погладити. Для цього на прасці потрібно встановити температуру не вище 110 градусів. Також варто звертати увагу на матеріал верху. Виробник може супроводжувати рекомендаціями по догляду за виробом, тому їх потрібно вивчити перед пранням.
Доглядаємо вдома за ковдрою, подушками і іграшками на синтепоні
Вище були представлені рекомендації з приводу прання куртки на синтепоні. Вони також стосуються ковдр, подушок, іграшок, в яких застосовується синтепоновий наповнювач. Залишилося звернути увагу на віджимання. Для більшості речей можна вибрати малі обороти.
Варто пам'ятати, що сушка, прасування в пральній машині неприпустимі для речей на синтепоні. Ковдри, подушки та іграшки необхідно сушити в горизонтальному положенні, в іншому випадку наповнювач може скомківаться. Корисно також змінювати положення вироби, перевертати, щоб воно швидше висохло, а також позбавити від ймовірності утворення грудок.
Дуже добре, коли є можливість для сушки ковдри, подушки або іграшок на синтепоні на свіжому повітрі. Але для цього краще вибирати притінення місця. Прямі сонячні промені при тривалому контакті можуть негативно позначитися на стані наповнювача.
- ТОВ "НАДІЯ" ПІДТРИМУЄ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ І ДОПОМОГАЄ ТІМ ХТО ПОТРЕБУЄ
- Синтепух є синтетичним аналогом натурального пуху, являє собою нетканий утеплювач, який використовується при пошитті верхнього одягу. Поліефірні волокна синтетичного пуху досить прості в догляді, але прання речей з таким наповнювачем вимагає дотримання ряду правил, які допоможуть зберегти форму, колір і фізичні властивості виробу.