Кошик
29 відгуків
+380 (93) 000-55-56
вул. Киргизька 19, Харків, Україна

Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів

Залишити відгук
Філфайбер та синтепон для виробництва одягу та меблів

Шановні клієнти, великий опт від 350000грн - ціни знижено! 

З великим задоволенням оголошуємо, що тепер ви можете користуватися нашими товарами в крупних обсягах. Наш крупний опт дозволить вам економити та розвивати ваш бізнес разом з нами. Переконайтеся в нашій якості та обслуговуванні вже зараз!

Для створення по-справжньому якісної та довговічної продукції, яка буде володіти висококласними експлуатаційними характеристиками, необхідно використовувати високотехнологічні матеріали, які виробляються за найсучаснішими технологіями. Тому, займаючись меблевим виробництвом, а також виготовленням різноманітної продукції, що має в своїй конструкції стандартний та меблевий, а також силіконізований синтепон, первинний і вторинний филфайбер, необхідно приділяти пильну увагу якості використовуваних наповнювальних матеріалів.
Компанія OSCAR є провідним постачальником та виробником наповнювачів для меблевих виробів, подушок, іграшок та інших використовують наповнювальні матеріали видів продукції. В нашому асортименті можна знайти різні види синтепону (стандартний, меблевий, силіконізований), филфайбера (первинний та вторинний).
Всі представлені в нашому каталозі матеріали володіють високою якістю, а також абсолютно безпечні для людини, що дозволяє використовувати їх для виробництва подушок, дитячих іграшок та інших подібних товарів. Відповідність стандартам якості підтверджується наявністю офіційних документів від виробника. Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати наповнювальний матеріал для вирішення будь-якої технологічної задачі.

 

Переваги синтепона і филфайбера в Oscar

 

  • Високий рівень якості всіх пропонованих наповнювальних матеріалів – силіконізоване, стандартного і меблевого синтепону, первинного і вторинного филфайбер, синтепуха і т. д.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір максимально підходящих матеріалів для вирішення різноманітних технологічних завдань (наприклад, виробництва іграшок, подушок, і т. д.) з найбільш повним урахуванням запитів замовника.
  • Діюча як годинник логістична служба, яка дозволяє мінімізувати час формування замовлення і передання його покупцеві.
  • Максимально доступні ціни завдяки налагодженим зв'язкам із постачальниками наповнювальних матеріалів для виготовлення різної продукції (для іграшок, подушок, утеплювачів тощо), а також наявності власного виробництва.

 

Підбір наповнювальних матеріалів для меблів і одягу

 

Вам необхідно підібрати оптимальний варіант наповнювальних матеріалів для вирішення виробничих завдань? Шукаєте надійного постачальника різних видів синтепону (стандартного, меблевого, силіконізірованного)? Необхідно придбати великий обсяг первинного або вторинного филфайбера? Всі ці завдання можна вирішити, співпрацюючи з нами. У наших товарів є ряд істотних переваг:

  • висока якість що поставляються і вироблених матеріалів (стандартного, меблевого та силіконізоване синтепону, первинного і вторинного филфайбера);
  • абсолютна екологічність як процесу виробництва, так і кінцевого продукту, який можна використовувати для виготовлення продуктів, близько контактують з людиною (подушок, іграшок тощо);
  • відповідність найвищим стандартам якості для даного класу продукції.

 

Контроль якості синтепону і филфайбера

 

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками наповнювальних матеріалів для іграшок, подушок і інших напрямків виробництва, а також ретельно контролюємо якість виготовленої на власному виробництві продукції. Це мінімізує ризик отримання покупцем неякісного товару.

 

Чому краще купити синтепон та інші поліефірні волокна в нашому магазині

 

  • Максимально повний асортимент різних видів синтепону (стандартний, силіконізований, меблевий і т. д.), филфайбера (первинного і вторинного), а також інших видів поліефірних волокон.
  • Орієнтована на замовника цінова політика.
  • Оперативність виконання замовлень будь-яких обсягів.

Ставши нашим партнером, ви відразу оціните високу якість наших товарів, а також кращий рівень сервісу. Будемо раді співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner